5. septembra sa uskutočnil 20. ročník diváckej ankety OTO priamo v Slovenskom národnom divadle, aj keď tentokrát markizáci sledovali v dôsledku pandémie koronavírusu galavečer zo spravodajského štúdia alebo ateliéra seriálu Oteckovia. Počas odovzdávania cien sa však jedna z dokrútok poriadne dotkla mnohých divákov.

Diváci aj hostia slávnostného večera OTO sú už zvyknutí na vtipné dokrútky, ktoré sprevádzajú odovzdávanie diváckych ocenení. Tvorcovia jednej z nich však poriadne prestrelili, pričom išlo o nominantov na speváka roka. Spevák Adam Ďurica, raper Kali a folklorista Ondrej Kandráč sa vo videu na toaletách spovedali Bohu šoubiznisu, ktorý bol zmieňovaný počas celého programu.

Dokrútka nahnevala predovšetkým nábožensky založených divákov, ktorí to dali Kandráčovi poriadne vyžrať. Práve on sa totiž netají tým, že je veriaci vrátane celej jeho rodiny. Fanúšikovia hudobníka tak nepovažovali za správne, že zosmiešňoval Boha priamo pred kamerou a ešte na toaletách. ,,Bude to súdiť Pán Boh. Nech je vám úcta k nemu vzácnejšia ako nejaký OTO,“ znel jeden z komentárov pod fotkou speváka.

Trojnásobný otec sa rozhodol reagovať na tvrdú kritiku jeho priaznivcov, pričom vysvetlil, že scenár dokrútky bol vymyslený produkciou. ,,Priznám sa, že na mňa pôsobil rozpačito, zahral som však to, čo bolo v scenári. Neuvedomil som si, že moje vystúpenie môže byť pochopené ako zosmiešňovanie Najvyššieho. V živote som to tak necítil, práve naopak,“ napísal na sociálnej sieti, a zároveň sa ospravedlnil ľuďom, ktorí boli z jeho vystúpenia pobúrení či sklamaní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Ondrej Kandráč  |  Foto: RTVS, FB/Ondrej Kandráč