Dvojica sa rozhodla zosobášiť v prítomnosti svojich troch detí a blízkej rodiny. Mnohí však ostali zarazení, keď uvideli iba dvojročného chlapčeka v jeho slávnostnom “outfite“. Dalo sa očakávať, že sa na rodičov okamžite vznesie tvrdá kritika, no oni sú presvedčení, že spravili dobre.

Joanna Minuzzo povedala životné “áno“ svojmu dlhoročnému partnerovi za prítomnosti ich dvoch dcérok a jedného syna. K svadbe patrili aj princeznovské šaty pre dievčatá a elegantný oblek pre dvojročného chlapčeka, ktorý však z neho ostal veľmi smutný.

Pravidelne totiž sleduje svoje staršie sestry, ako sa parádia a obliekajú si krásne šaty, čo sa zapáčilo aj jemu. Na svadbe svojich rodičov sa tak nakoniec objavil v modrých šatách. Aj keď rodina i priatelia neveriacky krútili hlavou, novomanželia sú presvedčení, že spravili dobre. ,,Chcem, aby naše deti boli šťastné a nenútim ich, aby si mysleli, že sa musia prispôsobiť zaužívaným stereotypom. Môj syn rád nosí šaty, lebo chce byť ako jeho veľké sestry a nebránime mu v tom. Príde čas, keď sa sám rozhodne, že ich už nosiť nechce,“ vysvetlila matka pre cafemom.com.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thestir.cafemom.com  |  Foto: Facebook/Joanna Minuzzo