V posledných mesiacoch sprevádza život Dominiky Gottovej škandál za škandálom. Je však nutné pripomenúť, že za mnohé z nich si môže sama svojím nepremysleným konaním. Teraz musí niesť vážne následky!

Najstaršia dcéra Karla Gotta sa rozhodla nájsť si novú prácu, v dôsledku čoho ju čakala preventívna prehliadka. Okamžite sa objavil zdravotný problém v podobe veľmi vysokého krvného tlaku, ktorý si vyžaduje liečbu. Podľa jej slov tak nemohla nastúpiť do nového zamestnania.

Nasledovali ďalšie vyšetrenia, keďže Dominika dlhé roky bojuje s cukrovkou, a zároveň bola závislá od alkoholu a liekov. Táto kombinácia napokon vyústila do vážnej diagnózy s názvom steatóza pečene. Ide o prebytočný tuk, ktorý sa hromadí v pečeni, čo môže viesť k cirhóze, rakovine alebo celkovému zlyhaniu pečene.

Aj napriek tomu, že Gottová si je vedomá, čo všetko má za sebou, s takouto diagnózou rozhodne nepočítala. Okrem vysokého tlaku tak musí hasiť rovnako vážny problém. ,,Na to som tiež dostala lieky, je to sila. Viem a cítim, že musím niečo so sebou robiť,“ povedala smutne pre český portál Aha!, pričom sa plánuje opäť vrátiť do Helsiniek k manželovi Timovi Tolkkim.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ahaonline.cz  |  Foto: YT/Robert L.Putman, FACE TO FACE