16. mája otriasla celým Slovenskom chladnokrvná vražda 16-ročného Tomáša zo Žiliny. O život ho pripravila jeho dobrá kamarátka Judita, ktorá sa počas masakru správala ako beštiálna vrahyňa. Aj napriek tomu, že vyšetrovanie stále prebieha, o slovo sa prihlásila mama zavraždeného chlapca.

Detaily chladnokrvnej vraždy Tomáša (†16) sa v priebehu vyšetrovania neustále odhaľujú. Každý dôkaz iba potvrdil, že 16-ročná Judita pripravila o život svojho najlepšieho kamaráta úmyselne. Strata mladého človeka zasiahla predovšetkým jeho rodinu, ktorá dostala ďalšiu ranu.

Tomášova mama Andrea totiž zverejnila šokujúci príspevok na sociálnej sieti. ,,Dobrý deň, poprosím tých pedagógov, ktorí sa zaručili za obvinenú z vraždy môjho syna Tomáška T., aby ma kontaktovali, rada by som sa im pozrela do očí, príp. im dala možnosť nahliadnuť do policajného spisu. Ďakujem, že ste si takto úprimne uctili pamiatku môjho syna a vášho excelentného žiaka,“ ironicky poznamenala.

Trúchliaca žena zrejme narážala na udalosť spred pár dní, keď Judita prostredníctvom svojho právnika požiadala súd o prepustenie z väzby na slobodu. K žiadosti mohli byť pridané aj odporúčania od učiteľov, ktoré by ovplyvnili rozhodnutie sudcu. To sa však nepodarilo, keďže stredoškoláčka naďalej zostáva vo väzbe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Výzva matky Andrey

Zdroj: Facebook/Andrea L.  |  Foto: Facebook/Andrea L., Tomáš T., Polícia SR