Marika Gombitová zažila ďalšie nepríjemné prekvapenie. Je to iba pár dní, čo sa musela rozlúčiť so svojím milovaným psíkom Luckym a teraz prišlo ďalšie sklamanie, tentokrát zo strany Ivany Gottovej.

15. decembra sa v pražskej O2 aréne uskutoční spomienkový koncert s názvom “Pocta Karlu Gottovi“. Na udalosti zaznejú jeho najznámejšie hity v podaní slovenských a českých hviezd so sprievodom Bandu Pavla Větrovca. Zisk zo vstupeniek bude venovaný na podporu výskumu v oblasti lymfómu a leukémie.

Aj napriek tomu, že Marika Gombitová bola dlhoročnou priateľkou ,,Božského Káju“ a neraz spolu vystupovali, prísť zaspievať na koncert pozvaná nebola. Sama priznala, že sa jej to dotklo a veľmi ju zamrzelo, že Ivana Gottová si na ňu nespomenula a ani ju len nekontaktovala.

63-ročná speváčka chcela rovnako ako iní interpreti vzdať poctu legendárnemu umelcovi. ,,Mám radosť, že sa takýto koncert pre Karla uskutoční, ale informácia, že na ňom vystúpim, nie je pravdivá. Pozvanie, aby som na ňom zaspievala, som od jeho organizátorov nedostala,“ smutne povedala Marika pre blesk.cz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/Marika Gombitová Official, iROZHLAS.cz