Tvrdá rana pre Meghan Markle: Z jej synčeka princ určite nebude!

Dátum:

Veľká Británia je nohách, pričom pôrod Meghan Markle zaujal aj milióny fanúšikov z celého sveta. Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu sa totiž v pondelok 6. mája stali rodičmi krásneho chlapčeka. Šťastná dvojica sa už dokonca pochválila s ich klbkom šťastia aj na verejnosti.

Bývalá herečka sa pred pár dňami stala čerstvou mamičkou, pričom hrdý otecko sa nachádzal aj pri pôrode. Novinárom sa následne zveril, že išlo o nezabudnuteľný zážitok. Dva dni po narodení kráľovského potomka bolo zverejnené meno chlapčeka, ktorý sa volá Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Mnohých ľudí však zaujímalo, aký titul bude používať nový prírastok kráľovskej rodiny. Je však pravdepodobné, že princ z neho zaručene nebude! Podľa protokolu totiž titul princa alebo princeznej môžu používať iba deti panovníka, ktorý sa v budúcnosti stane kráľom. V tomto prípade je to však princ William.

Situácia by sa mohla zmeniť, keby kráľovná Alžbeta zomrela. Tá sa však aj napriek pokročilému veku teší dobrému zdravotnému stavu. Práve ona však môže zasiahnuť do protokolu, čo podľa dostupných informácií nemá v pláne. Synovi čerstvých rodičov tak nemôžu hovoriť ani len “kráľovská výsosť“.

Zdroj: express.co.uk  |  Foto: YouTube, Instagram/sussexroyal

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...