Účinkujúcich štrnástej série reality šou Farma neobíde ani tento týždeň náročná voľba medzi sluhami Šimonom Koleňom a Martinou Korkobcovou. Jeden z nich sa postaví do duelovej arény a o tom, kto z nich to bude, rozhodnú práve súťažiaci.

Spomínaná voľba otriasla priestormi vidieckej reality šou. Na statku to horelo taktikami a o možnom vyradení jedného z nich rozhodoval skutočne každý hlas. Najväčší šok nastal v momente, keď slovo dostala pôvabná Alex. Tá sa mala rozhodnúť medzi ohrozením svojej kamarátky a Šimona, ku ktorému, ako sama hovorí, začína cítiť niečo viac.

„V prvom rade by som chcela povedať, že som s nimi od začiatku, čo sme sem prišli, mám ich veľmi rada, mám s nimi veľmi pekný vzťah,“ majiteľka salónu pre psy začala svoju reč a následne vyrazila dych všetkým v miestnosti.

„Poviem to úprimne, viem, že Šimon sa vráti na 100 %, preto ho volím za prvého duelanta,“ ohrozila svojho údajne najbližšieho človeka, následkom čoho nedokázal skryť prekvapenie ani samotný Koleň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Od niektorých ľudí, napríklad od Alex, som vedel, že to bude 50 na 50,“ farmár napokon priznal, avšak svoje znepokojenie v tvári nedokázal zakryť. Niet sa čomu čudovať, zvolenie do arény od svojej „polovičky“ by skutočne očakával zrejme len málokto.

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk