Tvrdá rana pre tehotnú Annamáriu: Hospitalizácia, útek a hádka!

Dátum:

Tehotenstvo Annamárie Horváthovej sa stalo témou, ktorá polarizuje spoločnosť. Dokonca aj v rodine tínedžerky došlo kvôli jej druhému stavu k nejednej hádke a zdalo sa, že je rozhodnuté. Dnes je však opäť všetko inak!

Bežkyňa v ,,balerínkach“ si v roku 2018 získala celé Slovensko, pričom jej mnohí predpovedali úspešnú kariéru športovkyne. Tehotenstvo so starším partnerom Sebastiánom však všetko zmenilo. Mama iba 16-ročnej tínedžerky trvala na potrate, no Annamária náhle zmenila názor.

Rodáčka z Moldavy nad Bodvou totiž túžila po kompletnej rodine a dokonca v septembri nenastúpila ani do Špeciálnej základnej školy. So starostlivosťou s bábätkom jej mal finančne pomáhať Slovenský Červený kríž a neznáma nadácia. Podľa mamy Izabely však nadaná športovkyňa pred pár dňami potratila, pričom sa má nachádzať v nemocnici.

Podľa informácií portálu pluska.sk miestni z rómskej osady tvrdia, že Annamária z nemocnice po dvoch dňoch ušla, pričom odmietla ďalšiu liečbu. Dôvodom mal byť jej partner Sebastián, ktorý sa mal vrátiť k bývalej partnerke, s ktorou má dve deti. Dievčina mala už muža aj konfrontovať. Informácie o potrate chce však údajne rodina utajiť, keďže bežkyňa ako tehotná dostávala finančné príspevky od rôznych nadácií.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Roman Chlebec, Peter Pollák

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...