Zákerné choroby neobchádzajú ani zvučné mená šoubiznisu. Rodina známej tváre JOJky prežíva aktuálne jedno z najťažších období života po tom, čo jej diagnostikovali rakovinu.

Na obrazovkách večne usmiata s vtipnými historkami, no v súkromí prežíva náročné chvíle. Zabávačka Oľga Feldeková (75), ktorá aktuálne glosuje v JOJkárskej zábavnej relácii Sedem, má pred sebou ťažkú životnú skúšku. Pred časom jej totiž diagnostikovali zákernú rakovinu prsníkov a statočná matka piatich detí už stihla absolvovať náročnú operáciu, pri ktorej jej odobrali časť tkaniva. Počas tohto zákroku ju v televízii zaskakovala Zuzana Fialová, no Oľga sa ihneď po operácii vrátila naspäť do práce a podľa informácii Nového Času ju čakajú výsledky vyšetrení a prípadná liečba.

S diagnózou sa ťažko vyrovnáva jej dcéra Katka, ktorá na internete zverejnila status plný bolesti, v ktorom vyzrádza, čo prežíva: “Je mi šialene. Šialene zle. Minimálne posledné 3 mesiace sú najhoršie, aké som v živote mala,” vyznáva sa z utrpenia. Samotná Oľga Feldeková však o svojej diagnóze hovoriť odmieta a na otázku o zdraví odpovedala so šarmom sebe vlastným: “… však každý má niečo. Nebudem sa k tomu vyjadrovať, prepáčte, je to pre mňa veľmi intímna vec. Som v najlepšej pohode, veselá, silná a vitálna a všetko je v poriadku.

Prajeme skoré uzdravenie!

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube, TV JOJ