Tvrdá rana pre známu tvár z JOJky: Boj s rakovinou!

Dátum:

Zákerné choroby neobchádzajú ani zvučné mená šoubiznisu. Rodina známej tváre JOJky prežíva aktuálne jedno z najťažších období života po tom, čo jej diagnostikovali rakovinu.

Na obrazovkách večne usmiata s vtipnými historkami, no v súkromí prežíva náročné chvíle. Zabávačka Oľga Feldeková (75), ktorá aktuálne glosuje v JOJkárskej zábavnej relácii Sedem, má pred sebou ťažkú životnú skúšku. Pred časom jej totiž diagnostikovali zákernú rakovinu prsníkov a statočná matka piatich detí už stihla absolvovať náročnú operáciu, pri ktorej jej odobrali časť tkaniva. Počas tohto zákroku ju v televízii zaskakovala Zuzana Fialová, no Oľga sa ihneď po operácii vrátila naspäť do práce a podľa informácii Nového Času ju čakajú výsledky vyšetrení a prípadná liečba.

S diagnózou sa ťažko vyrovnáva jej dcéra Katka, ktorá na internete zverejnila status plný bolesti, v ktorom vyzrádza, čo prežíva: „Je mi šialene. Šialene zle. Minimálne posledné 3 mesiace sú najhoršie, aké som v živote mala,“ vyznáva sa z utrpenia. Samotná Oľga Feldeková však o svojej diagnóze hovoriť odmieta a na otázku o zdraví odpovedala so šarmom sebe vlastným: „… však každý má niečo. Nebudem sa k tomu vyjadrovať, prepáčte, je to pre mňa veľmi intímna vec. Som v najlepšej pohode, veselá, silná a vitálna a všetko je v poriadku.

Prajeme skoré uzdravenie!

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube, TV JOJ

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...