Celým Slovenskom momentálne otriasa škandál, v ktorom figuruje viacero známych mien domáceho šoubiznisu. Influencerka Ráchel Karnížová, známa aj z Miss Universe 2022 či kulinárskej relácie Bez servítky, totiž odhalila, čo sa dialo za dverami jej bytu.

11. apríla zverejnila Ráchel Karnížová šokujúce vyjadrenie ohľadom markizáckeho moderátora Tomyho Kottyho, ktorý ju mal fyzicky napadnúť. Sám glosátor Farmy X-tra predmetné potvrdil, pričom svoju trpkú skúsenosť prezradila aj jeho ďalšia expartnerka Lujza Kalčok.

Po zverenení prekvapivých skutočností sa k incidentu vyjadrila i spoločnosť Illuminate Production, pod ktorou Tomy pôsobil, pričom len nedávno vydal singel s Matúšom Kolárovským. Práve mladého speváka mala tesne po priznaní Ráchel označiť expriateľka Nikola Baranová taktiež za násilníka. “Vrana k vrane sadá,” napísala k fotke Yaela s Kottym. 

“Jej mamina sa ozvala, že jej dcéra niečo hľadá a potrebuje utiecť od priateľa, a potom z toho vzišlo, že je to Matúš… Ona si nič nevymýšľa, dokonca ešte aj teraz som s jej maminou v kontakte a písala mi, že by mala mať nejaké fotky, ako rozbil byt. Robil blbosti, robil jej zle psychicky, fyzicky, neviem, na akej úrovni jej robil zle fyzicky, ale po psychickej stránke určite,” povedal pre Plusku jej kamarát Adam Berger, známy aj ako komik a boxer.

Voči týmto tvrdeniam sa razante ohradila Veronika Nízlová, ktorá je matkou jeho dcéry, pričom uviedla, že práve Nikola ju mala atakovať agresívnymi a vulgárnymi správami. “Matúš je mierumilovný človek, milujúci otec. Určite je to len nejaký hlúpy výmysel. Z jeho strany som nezažila nikdy žiadny náznak agresie,” napísala Twiinska.

S odstupom pár hodín k celej situácii prehovorila aj jeho mama Viera, ktorá jednoznačne stojí za svojim synom. “Ahoj svet. Tu Matúšová mama. Som mamou tohto vzácneho človeka už 22 rokov. Bolí ma, keď čítam vyjadrenia ľudí, ktorí si o ňom urobili názor na základe “vrana k vrane sadá”. Bolí ma, že ho nemôžem brániť tak, ako by som v tejto chvíli chcela. To, čo chcem povedať a za čím si stojím je, že sme s tebou, Matúš,” napísala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/V.K.,veronikatwiins, Pluska | Foto: YouTube, IG/rachellkka