Šou Česko Slovensko hľadá Superstar sa pomaly, ale isto blíži do finále, pričom diváci si budú môcť už v nedeľu večer pozrieť posledné porotcovské vyraďovanie. Práve počas neho sa medzi inými predvedie aj tínedžerský favorit Timotej Májsky, ktorého však porota znesie pod čiernu zem.

Slovensko a Česko v týchto chvíľach hľadajú už šiestu spoločnú Superstar, a kým niektoré výrazné talenty zo šou prekvapivo vypadli, iné sa v nej držia zubami nechtami. Jedným zo súťažiacich, ktorí si získali mimoriadnu priazeň publika, je aj krásavec Timotej Májsky.

21-ročný spevák z Púchova odzbrojil na úvodnom castingu celú porotu skladbou Say Something, avšak od tohto momentu bolo každé jeho vystúpenie buď primerné, alebo doslova prepadákom. Napriek tomu sa zrejme pre zafarbenie svojho hlasu v súťaži drží i naďalej, pričom upútavky napovedajú, že zmena nepríde ani v ďalšom vyraďovacom kole.

Už nasledujúcu nedeľu sa pred kamery postaví s hitom Crazy, no tentokrát nebudú súťažiaci spievať acapella alebo s hudobným podkladom, no so živou kapelou. Vystúpenie mladíka ale nenadchne kata Paľa Haberu, ktorý mu naloží doslova nečakaným spôsobom.

„Na mňa to pôsobilo, že to nie je pesnička, ale psychiatria toto. Prešpekulované veci ja moc nemusím, teda fakt. Kadejaké tie zadky vytrčené a ja neviem čo, na mňa to fakt nezaberá. Buď je to prirodzené a funguje to alebo to nefunguje. A v tomto prípade.. Chtělo se mi blít, velebnosti, chvíľkami,“ povedal Timotejovi, okolo ktorého momentálne prebieha i kauza v súvislosti s Hankou Džurbanovou.

Ani evidentné znechutenie lídra kapely Team však zrejme nebude stačiť na to, aby idol, ktorého aktuálne na Instagrame sleduje viac ako 123-tisíc fanúšikov, vypadol. Ako totiž stihol prezradiť denník Nový Čas, Timotej, Júlia Kramárová, Giovanni Ricci a Barbora Piešová sa stali finalistami tohtoročnej Superstar, pričom ostatní TOP speváci doposiaľ nie sú známi.

Video Timoteja môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza, čas.sk | Foto: IG/superstarcs