Speváčka Dominika Mirgová prešla od roku 2007, kedy ju Slovensko spoznalo prostredníctvom speváckej šou Superstar, výraznou premenou. Z nenápadného 15-ročného dievčatka sa stala manželka a matka, pričom s pribúdajúcim vekom dozrieva ako víno. A práve to sa nepáči určitej časti jej fanúšikov.

28-ročná speváčka Dominika Mirgová začínala svoju kariéru ešte ako nevinná tínedžerka, ktorá však v posledných rokoch prešla poriadny kus cesty. Potom, ako sa vydala a porodila syna Peťka, prehodnotila svoj život a okrem rodiny či hudby sa začala výrazne venovať aj svoju výzoru. Okrem toho, že sa zbavila niekoľkých kilogramov navyše, si pravidelne necháva predlžovať vlasy, pričom nedávno priznala i plastickú operáciu pŕs.

Bývalá superstaristka len pred pár dňami zverejnila na sociálnej sieti Instagram snímku so synom, kde sa však do nej okamžite obulo množstvo fanúšikov. Speváčke vyčítali, že sa na seba už vôbec nepodobá, na čo Dominika zareagovala svojsky a zakázala možnosť komentovania predmetnej fotografie. Odpoveď pre “hejterov” napokon predsa len prišla aj v podobe príspevku, kde rodáčka z Trnavy jasne ukázala, že už nie je malým dievčatkom a skákať po hlave si rozhodne nenechá.

“Nekážte mi, čo je pre mňa najlepšie. To môže len moja rodina a ľudia môjmu srdcu blízki, od ktorých to jedine prijmem, ale aj tak si budem robiť to, čo chcem ja! Takže ma absolútne nezaujímajú vaše komentáre, že to už nie je tá Dominika, že bola krajšia s kilami navyše, bez úprav a bla bla bla. Tá Dominika, ktorú ste si asi vy vytvorili, je dávno preč!! Ja sama najlepšie viem, čo je pre mňa najlepšie, nie TY!” pustila sa do neprajníkov pekne zostra a odkázala im, aby pokojne opustili jej profil, nakoľko ju zbytočné komentáre nezaujímajú. “Aj keby sa raz rozhodnem pre “plastické operácie” a budem vyzerať jak Barbie, je to snáď MOJA VEC, nie???” pýta sa rozčarovaná mamička, pričom dodáva, že rozumie, ak sa niekomu nepáči, no v každom prípade ďakuje tým, ktorí ju rešpektujú takú, aká je.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dominikamirgovaofficial