V auguste uplynulého roka šokoval verejnosť rozchod jedného z najkrajších párov česko-slovenského šoubiznisu. Cesty umelkyne Lucie Vondráčkovej a hokejistu Tomáša Plekance sa oficiálne rozdelili a nastal škandalózny boj nielen o majetok, ale najmä o synov dvojice.

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec tvorili jeden z najstabilnejších párov domáceho šoubiznisu, pričom spolu so svojimi synmi žili harmonickým životom v Kanade. Ako sa však zdá, rozprávka o dokonalosti sa skončila trpkým budíčkom a rodina sa pomaly, ale isto presúva späť do Českej republiky. Pár mesiacov po oznámení rozchodu si ešte stále manžel speváčky našiel novú priateľku, ktorou je úspešná tenistka Lucie Šafářová.

Čerství zaľúbenci spolu trávia všetok voľný čas, pričom len pred pár dňami oznámili svetu nádhernú novinku. „Keď som skončila s tenisovou kariérou, napadlo mi, či ešte zažijem takú radosť ako pri športových víťazstvách. Teraz už viem, že v živote existuje ďaleko väčšia radosť a v dnešnej dobe to vnímam aj ako veľký dar! S Tomášom čakáme bábätko a veľmi sa na nový prírastok do rodiny tešíme! Ten moment, keď človek vidí ťukať srdiečko toho malého na ultrazvuku, je asi najkrajší pocit v živote. Sme radi, že sa naša rodina rozrastá a verím, že budeme šťastní,“ napísala Lucie na sociálnej sieti Instagram.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kým budúcim rodičom okamžite gratulovalo a vyjadrilo podporu množstvo fanúšikov, našli sa aj takí, ktorí tehotenstvo páru razantne odsúdili. „Gratulujem. Čakať dieťa so ženatým chlapom je neskutočná výhra. A ešte sa budete hrať na rodinu s Plekancovými deťmi, ktorým ste rozbila rodinu a musia odísť z domova, aby ich mal otecko bližšie a nemusel za nimi lietať od milenky. Tlieskam,“ napísala jedna z komentujúcich, ku ktorej sa pridala ďalší.

„Lucie, nie ste rodina. Ste len milenka Tomáše, ktorá s ním čaká dieťa, aj keď on je stále ženatý. Je to smutné. Samozrejme, prajem, nech je dieťatko zdravé a vaše tehotenstvo prebieha v poriadku, pretože dieťa je naozaj dar,“ vyjadrila svoj názor diskutujúca. „Neskutočný ťah na bránku, Lucie. Ale božie mlyny predsa len melú a rovnako sa raz ocitnete v situácii ako Lucie Vondráčková. Každopádne je nechutné z postu milenky chváliť sa celému svetu s touto správou. Ľutujem synov Lucie a Tomáša,“ dodal iný zo sledovateľov športovkyne.

Naopak, k celej situácii vyjadrilo množstvo pozitívnych a obranných názorov i stovky ďalších fanúšikov, pričom jeden bol mimoriadne prekvapivý. „Ako žena, ktorej kedysi niekto odviedol manžela, môžem objektívne napísať len jedno. Keby nám to doma na 100% fungovalo, nikdy by sa to nestalo. Preto si nenechajte kaziť najkrajšie obdobie života hlúpymi komentármi zamindrákovaných ľudí, ktorí si myslia, že im sa to stať nemôže. Alebo sa im to už stalo a nevedia si priznať svoj podiel viny. Gratulujem vám a prajem kľudné tehotenstvo a zdravé dieťatko.“

Zdroj: Instagram/Lucie.Safarova