Tvrdý názor Zdeny Studenkovej: TOTO si myslí o nezaočkovaných Slovákoch!

Dátum:

Zdena Studenková, jedna z našich najslávnejších herečiek, si rozhodne nedáva servítku pred ústa, keď chce vyjadriť svoj názor bez ohľadu na to, čo si o tom myslia iní ľudia. Potvrdila to aj najnovším vyjadrením k nenávistným komentárom na sociálnej sieti či k nezaočkovaným Slovákom.

Slovenská herečka sa nikdy nebála povedať svoj názor, a to ani v období pandémie koronavírusu. Začína mať totiž pocit, že súčasná napätá situácia v krajine, no aj v celom svete, podnecuje ľudí k väčšej odvahe vyjadriť sa. Ich slová však často strácajú význam, keďže majú cieľ ublížiť.

67-ročná blondínka sa domnieva, že mnohé vyjadrenia sú na hranici útoku a kyberšikany. ,,Áno, toto obdobie prinieslo niečo také. Ľudia nemali veľa práce, zamýšľali sa nad hlúposťami, začali čítať strašne veľa kadejakých hejtov a hlúpych informácií, a preto sme aj v takej situácií s očkovaním, v akej sme. Čím je tá úroveň myslenia nižšia, tým viac sa to prejavuje na tom, ako ktorá dedina alebo mesto sú zaočkované, a to je podľa mňa hrozné,“ prezradila pre jojkársky magazín TopStar.

Studenková taktiež upozorňuje na očkovanie v rannom veku dieťaťa, ktoré považuje za mimoriadne dôležité. ,,…pretože fakt, keby sme my ako deti nedostali kedysi injekciu do ramena, tak dnes by sme tu ešte stále zomierali na nejaké čierne kašle, tubery a podobne,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV JOJ  |  Foto: TV JOJ, TV Markíza

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...

Odkiaľ zoberie Slovensko plyn? SPP podpísal NOVÚ zmluvu s…!

Slovenská vláda spoločne s ďalšími krajinami Európskej únie zvažuje,...