Slovenským internetom sa od pondelka (27. septembra) šíria správy o zadržaní známej influencerky a podnikateľky Zuzany Strausz Plačkovej. O tom, ako prišla k majetku, a ktorá z aktivít jej zarába na luxusný život, svedčí najmä kvalita jej produktov a precíznosť vo svete biznisu. 

Dnes je však Zuzana spájaná aj s drogovou činnosťou a verejnosti sa od zásahu polície neprihovorila. Scenáre jej nasledujúcich dní sú známe, otázkou však ostáva, ktorý z nich sa skutočne naplní. Kým rodina a blízki priatelia podnikateľky tŕpnu v obavách, iní z vývinu udalostí ďakujú karme a spravodlivosti.

Niekdajšia Zuzanina priateľka a parťáčka z reality šou Hotel Paradise Nela Slováková má o odvedení Plačkovej jasnú teóriu. Aj keď v príspevku naznačuje, že sa k celej situácii vyjadrovať odmieta, Zuzane nič nedarovala a naznačovala odkrytie pravdy.

„Je to len ukážka, že 90 %, čo na Instagrame vidíte, je fejk a odporná pretvárka a pozlátko. Ja si radšej kúpim jednu kabelku a budem mať kľudné spanie ako predvádzať to, čo sa na Instagrame predvádza. K tejto kauze by som mohla povedať čokoľvek, čo viem, ale nemám to za potrebu. Ono sa vám potom naservíruje klamstiev habadej. Každý je strojcom svojho šťastia a snáď konečne príde trochu pokory a inteligencie do životov všetkých zasvätených (nehovorím konkrétne),“ reagovala Nela Slováková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/queen.plackova, nelaslovakova