Šoubiz Tvrdý štart Farmy 11: Konflikty po pár minútach a prvý farmár týždňa!

Tvrdý štart Farmy 11: Konflikty po pár minútach a prvý farmár týždňa!

Uplynulý pondelok sa začal na obrazovkách slovenských televízii nekompromisný súboj o diváka. Na Markíze bol okrem obľúbených Oteckov a Susedov spustený aj jedenásty ročník reality šou Farma, v ktorej nebola núdza o dusnú atmosféru hneď od úvodnej epizódy.

Kontrovezrná relácia Farma 11 sa na obrazovky Markízy vrátila vo veľkom štýle. Kým tentokrát sa proti sebe postavil východ vs. západ, súťažiaci sa majú na statku snáď premiérovo ako prasce v žite. Celú šou odštartovala fantasticky vyzerajúca moderátorka Evelyn, ktorá na obraze pôsobila prirodzene, pričom sršala dôvtipom. So súťažiacimi si v úvode pripila na honosnej večeri na priateľstvo a Farmu, po čom nasledoval tvrdý krok do reality.

Odvážni Slováci, rozdelení na východ a západ, sa spoznali pri dlhom stole predelenom čiernou plachtou, za ktorou sa ukrývali ich súperi. Prvé vytriezvenie prišlo v okamihu, keď sa pred všetkými v miestnosti prehrali videá zachytávajúce úprimné výpovede oboch skupín, čo si myslia o súperoch navzájom. Rozpačité reakcie na seba nenechali dlho čakať a takmer hneď po zoznámení sa začali vznikať prvé negatívne dojmy.

Prvá úloha farmárov

Keď už bolo jasné, ako vnímajú západniari východniarov a naopak, farmári dostali svoju prvú úlohu. Kým Slováci od Bratislavy museli pre svojich súperov prichystať vývar z dvoch čerstvo zabitých kohútov, súťažiaci od Košíc sa mali popasovať so sushi. Pocity a dojmy zo splnenia prvej misie boli prevažne negatívne, pričom svoju reakciu z postojov farmárov nedokázala v tvári skryť ani moderátorka Evelyn.

Farmár týždňa

Tak ako je na Farme zaužívaným zvykom, súťažiaci si museli zvoliť farmára týždňa. O tento post v prvom „dueli“ zabojoval za západniarov statný Matej a za východniarov nenápadný Gabriel. Páni mali v čo najkratšom čase postaviť kozu na rúbanie dreva, v čom bol napokon rýchlejší mladší Gabo. Okrem toho, že získal status hlavy farmy a luxusnú chatku, pre svojich kolegov vyhral aj naplnenú chladničku na celý nasledujúci týždeň. Tiež ste už zvedaví, ako dopadne prvá spoločná noc na Farme?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza