Hlavný vysielací čas patril uplynulý piatok na Markíze veľkolepému finále reality šou Farma, ktorej víťazom sa stal Gabriel Sedláček. V súbojoch porazil okrem Romany Košťálovej aj Radovana Dulina, pričom ten okrem bodového nákladu od súperov schytal poriadny úder pod pás aj od dnes už bývalej snúbenice.

Rado prišiel koncom augusta do reality šou Farma 11 ako zadaný muž, ktorého doma čaká snúbenica a nevlastná dcérka. Deň za dňom sa však vzťahy na statku menili a kamerám neunikol fakt, že záletný Popradčan nedokáže odolať krásnym ženám. Potom, ako zopár dní laškoval s mladou Mirkou Csorbovou, sa zahľadel do fotomodelky Kristi Dali, ktorá mu napokon city opätovala. Romanci dvoch zaľúbencov nehral do karát iba fakt, že Rada doma čaká partnerka.

Tá sa dlhé týždne k situácii na Farme iba zdržanlivo prizerala a k partnerovmu pôsobeniu na Markíze sa absolútne nevyjadrovala. Ivana si zachovala chladnú hlavu a prvé slová vyriekla až začiatkom decembra. “Za tých 14 týždňov, čo odišiel Rado na Farmu, sa môj život trochu zmenil. Udialo sa toho veľa a myslím si, že po 6 spoločných rokoch nemá nikto právo súdiť a vyjadrovať sa… Všetko v živote sa deje z nejakého dôvodu a ako to všetko dopadne si vyriešime doma v spoločnej kuchyni,” napísala s rozvahou.

Mnohí sa preto zamýšľali, ako napokon dopadol vzťah dvojice. Všetko vysvitlo počas finále Farmy, kam Rado prišiel v sprievode Kristi Dali, ktorá mu v šou Martina Šmahela venovala slová plné lásky. Finalistova snúbenica však prekvapivo predsa len prehovorila, čo bolo pre finalistu doslova úderom pod pás.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

“Myslím si, že som krajšia ako ona, že mám úplne iné ambície, úplne iný život ako ona. To, že ma porovnával s ňou, to je ako neskutočné, to bola pre mňa najväčšia urážka v podstate. U mňa je to paradox, proste, že ho to tak pohltilo, ale zas na druhej strane, keby som ja tam išla, tak si myslím, že tiež by som tie pocity vnímala inak,” povedala dnes už s nadhľadom Ivana. Okrem vyjadrenia k celkovej situácii či ku Kike mu však popriala aj veľa šťastia v novom vzťahu.

Vyjadrenie Radovej snúbenice môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk, IG/farma.markiza