Nedodržiavanie pravidiel má svoje následky. Po sérii vyhadzovov súťažiacich Imricha „Barona“ Štefánika či Evy Schwardy, si svoj trest odnesie v drsnej reality šou aj kontroverzná študentka Giuliana.

Každá hra má svoje pravidlá a inak tomu nie je ani vo vidieckej Farme, kde platia tvrdé podmienky najmä pre aktuálne podriadenych sluhov. Tento týždeň sa náročnej úlohy zhostila len 18-ročná Giuliana. Tá starosť o chod kuchyne nezvládala, za čo sa často stretla s kritikou zo strany súťažiacich. Teraz si ju však podala rovno „Alica“ s drsným trestom.

Stalo sa tak po tom, čo Giulia porušila pravidlá Farmy po príchode z duelantskej arény. „Giuli, ale ty asi nemôžeš jesť,“ upozornil ju spočiatku Šimon a následne sa pridali aj ostatní účinkujúci. „Si stále slúžka. V podstate zajtra ráno sa končí všetko, aj sluhovské povinnosti,“ okríkol ju farmár týždňa Michal, čím vytkli fakt, že Santi by mala ochutnať jedlo až po tom, čo ostatní dojedia.

Keďže sa nejednalo o prvý prehrešok, súťažiacu čakal tvrdý verdikt. „Giuliana, pobaľ si základné veci a odsťahuj sa do dolnej duelantskej búdky,“ znel jasný rozkaz od Alici, následkom čoho sa mladá brunetka presunula do opustenej chatrče neďaleko Farmy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk