Matúš Kolárovský len pred pár dňami potvrdil nečakaný rozchod s partnerkou Nikolou. Zdá sa, že mladý spevák využil voľný čas a miesto plakania do vankúša trávi tieto dni nielen so svojou dcérou, ale i samotnou Veronikou Nízlovou. Žeby to medzi nimi opäť zaiskrilo?

Veronika Nízlová a Matúš Kolárovský majú za sebou turbulentné obdobie. Po narodení dcérky Ney sa speváčka z dua Twiins netajila tým, že by od otca svojho dievčatka čakala väčšiu snahu. „Možno nechodí úplne tak za malou, ako by sme si všetci predstavovali,” posťažovala si.

Podľa všetkého si verejne známy otecko po skončení šou Tvoja tvár znie povedome skutočne vstúpil do svedomia. Nasvedčujú tomu zábery s Veronikou, kde ich môžeme vidieť opäť spolu na rodinnom výlete v zasnežených Tatrách.

Dvojica si do slovenskej pýchy neprišla len užívať, sestry Nízlové tam pripravujú nový videoklip k skladbe Hviezdička, pri čom ich podporil i samotný Matúš. Toho môžeme vidieť vo videu s mamičkou jeho dcéry, pričom si dvojica milo hrkúta a zabáva sa z mrmlania malej Ney. Ale im to spolu pristane, čo poviete?

Veronika a Daniela Nízlové na natáčaní videoklipu

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

 

Video: Streamable.com/Instagram | Foto: Instagram