Veronika Nízlová len pred pár hodinami doslova šokovala verejnosť, keď oznámila, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. Sympatická speváčka je totiž podľa oficiálnych informácii slobodná a po rozvode s exmanželom Tomášom sa po jej boku neobjavuje žiadny muž.

Potom, čo Daniela Nízlová porodila začiatkom uplynulého roka rozkošnú dcéru Lindu, sa stala z Veronika hrdá krstná mama. Speváčka si následne síce prešla rozvodom a odštartovala svoju sólovú kariéru, no už onedlho ju taktiež čakajú mamičkovské povinnosti. Ako totiž brunetka prezradila, v novembri porodí svoje vytúžené prvé dieťatko, ktorého sa nevie dočkať.

Keďže je Vebi oficiálne sama, verejnosť horlivo zaujímalo, kto je otcom jej bábätka. Brunetka napokon predsa len prehovorila a priblížila, že je tehotná s mužom, s ktorým netvorí pár!

„Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré,“ napísala k fotografii s tehotenským bruškom, pričom dodala, že k téme „otec dieťaťa“ sa už nikdy nebude vyjadrovať. V slovenskom šoubiznise však nebude jediná, nakoľko slobodnou mamičkou bez spomínania otecka je aj vizážistka Lucia „Lucid“ Sládečková.

Fotografiu Vebi s bruškom môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/veronikatwiins