Veronika Nízlová pred časom prekvapila verejnosť, keď krátko po rozvode oznámila, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. Aj keď bol najskôr otecko jej dcérky pre fanúšikov veľkou neznámou, neskôr sa ukázalo, že Neu porodila 22-ročnému spevákovi Matúšovi Kolárovskému. 

I keď sa spočiatku zdalo, že dvojica si nevie prísť na meno, napokon sa vzťahy predsa len utriasli a Veronika s Matúšom sa už neraz ukázali bok po boku. Výchova rozkošného dievčatka im obom prináša obrovskú radosť, pričom speváčka s dcérkou sa objavili aj vo videoklipe exotického krásavca. Ako je už na prvý pohľad vidieť, rodinka si rozumie a dobré vzťahy pre Markízu potvrdila i samotná Twiinska.

,,My sa inak máme strašne radi. A hlavne my sa stále strašne smejeme. Neviem, prečo sa stále smejeme, ale máme proste super fun stále,“ prezradila pred televíznymi kamerami na Česko-Slovenskom plese. A aký je Matúš otec? ,,Snaží sa, naozaj. Akonáhle má nejaký voľný čas, tak hneď volá, či môže prísť za malinkou. Tak teším sa z toho aj ja, aj Neuška sa veľmi teší. Veľmi sa teší, že sa všetko dalo tak na poriadok dokopy,“ dodala Vebi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, IG/veronikatwiins