Kým len pred pár týždňami potvrdila Daniela Nízlová svoj prvý oficiálny vzťah od rozchodu s futbalistom Stanislavom Lobotkom, koncom mája prišla ďalšia, tentokrát nečakaná správa. Krásna speváčka je totiž po krátkej známosti tehotná!

Daniela Nízlová (37) sa počas priamych prenosov tanečnej šou Let’s Dance opakovane objavila v publiku, kde štandardne sedela v spoločnosti ďalších slovenských celebrít. Potom, čo bola opakovane videná po boku súťažiaceho Victora Ibaru (26), sa začalo polemizovať, či k sebe predsa len nemajú o čosi bližšie.

Dvojica napokon priznala, že tvoria oficiálny pár, pričom Victor si podľa všetkého rozumie aj s jej dcérkou Lindou. Aj keď sú šoubiznisové hviezdičky zamilované len pár týždňov, spojení ostanú už do konca života. V posledný májový týždeň sa totiž prevalila informácia, že Daniela nosí pod srdcom dieťatko, čo s odstupom pár dní priznala pre Nový Čas aj samotná speváčka: „Obaja sa veľmi tešíme.“ 

Twiinska by mala byť momentálne približne v šiestom týždni tehotenstva, kým radostnú správu médiám prezradil anonymný zdroj. „Zároveň nás mrzí, že takú citlivú informáciu niekto vytiahol tak skoro,“ zareagovala budúca dvojnásobná mamička, ktorá si zatiaľ mienila nechať sladké tajomstvo, pochopiteľne, iba pre seba.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: IG/danielatwiins