Veronika a Daniela Nízlové sú na domácej hudobnej scéne už neuveriteľných 25 rokov, pričom kariéru začali v detskej relácii Hviezdička. Aj keď neskôr vyprodukovali viacero tanečných hitov, v posledných týždňoch sa opäť vracajú k tvorbe pre najmenších.

Práve v čase vianočných sviatkov vydalo sesterské duo nový singel Zimný vietor z albumu Zlatá brána dokorán, ku ktorému natočili aj rozkošný videoklip na zasnežených kopcoch. A kým Daniela, ktorá je mamou rozkošnej dcérky Lindy, si len nedávno prešla trpkým rozchodom s expartnerom Stanislavom Lobotkom, viac šťastia na vzťahy nemá ani jej dvojička Veronika.

Rozvedená speváčka v júli mnohých fanúšikov prekvapila, keď oznámila, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. Aj keď nemala po svojom boku žiadneho oficiálneho partnera, dcérka Nea pre ňu bola vytúžená, pričom o otcovi bábätka povedala len zopár záhadných slov. „Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré,“ napísala k fotke na margo otecka.

Napokon sa však začalo šepkať, že oteckom dievčatka má byť mladý herec zo seriálu Pán profesor, čo napokon ani jeden z nich nepotvrdil, no taktiež nevyvrátil. Aj keď čerstvá mamička najskôr nechcela tvár maličkej ukazovať, pred pár dňami predsa len urobila výnimku a v novom videoklipe ju je vidieť v plnej kráse. Vebi zároveň zverejnila aj rozkošnú fotografiu vianočného dieťatke, ktoré roztopilo srdcia viac ako 10-tisíc sledujúcim.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zimny vietor

Foto: IG/kristinaferencik, veronikatwiins | Video: YT