Twiinska prekvapila: Onedlho rodí, no je pripravená na novú lásku!

Dátum:

Veronika Nízlová sa už onedlho stane hrdou mamičkou svojho prvorodeného bábätka, ktoré by mala priviesť na svet v novembri. Sympatická speváčka momentálne chystá spolu so sestrou Danielou nové CD pre deti, na ktorom opráši nezabudnuteľné hity z relácie Zlatá brána.

Speváčka Vebi len pred niekoľkými mesiacmi pristúpila k rozvodu, pričom len krátko na to oznámila, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. Hudobníčka odmieta akékoľvek polemiky o totožnosti otca bábätka a ako uviedla, vychovávať ho bude sama s rodičmi, nakoľko netvoria pár.

“Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré,” napísala k fotografii ešte polovici júla. Hudbníčka, ktorá sa nechala zvečniť aj na odvážnej fotografii, však pre portál čas.sk predsa len uviedla, že budúci otecko bol mierne prekvapený z jej tehotenstva. „Treba to brať tak, ako to je a všetko je tak, ako má byť,“ povedala Vebi s úsmevom.

Speváčka rovnako prezradila, že pri pôrode v levickej nemocnici s ňou bude mama, a taktiež sestra Daniela, ak stihne prísť zo zahraničia, kým jej doktorkou je spolužiačka. Budúca mamina je, zdá sa, so svojou situáciou viac ako stotožnená a už dnes je otvorená novej láske. „Hlavne aby bol nejaký taký zodpovedný, a aby presne mal taký ten zmysel pre rodinu. Aby bol taký rodinný typ,“ nechala sa počuť Veronika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/peter.gaman, veronikatwiins

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...