Speváčka Veronika Nízlová sa už o pár dní stane prvýkrát mamičkou, pričom ako len prednedávnom priznala, pod srdcom nosí dievčatko. Sympatická hudobníčka sa však tesne pred pôrodom odhodlala na nafotenie spodného prádla a vyzerá doslova fantasticky!

Vebi len prednedávnom prekvapujúco priznala, že je tehotná, aj keď sa po jej boku neobjavuje žiadny oficiálny partner. Pôvabná speváčka sa totiž len nedávno rozviedla s manželom Tomášom a ako prezradila, otca jej dieťatka mieni aj naďalej nechať zahaleného rúškom tajomstva. I keď mnohí fanúšikovia hudobníčky špekulovali, že jej novým partnerom môže byť dlhoročný kamarát Tomáš Stríž, opak je pravdou a spolu s Danielou Nízlovou budú krstnými rodičmi malého bábätka.

To privedie Veronika na svet už o pár dní a ako verí, pri pôrode by jej mali asistovať mama so sestrou. Ešte predtým však ukázala fanúšikom, že aj žena vo vysokom štádiu tehotenstva môže vyzerať doslova fantasticky v spodnom prádle, pričom zábermi s bruškom vyráža dych. Kráska, ktorá sa aktuálne vrátila k tvorbe pre najmenších so skladbami z legendárnej Zlatej brány, tak už čoskoro objíme vlastnú dcérku: “Už len pár dní a vidíme sa, dievčatko moje milované,” napísala k záberu.

Vebi v spodnom prádle môžete vidieť >>>TU<<< a >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/veronikatwiins