Veronika Nízlová sa po pôrode svojej sestry Daniely, s ktorou tvorila dlhé roky sesterské duo Twiins, rozhodla pre sólovú kariéru. V tej pokračuje aj potom, čo sama priviedla na svet rozkošnú dcérku Neu, pričom práve v deň svojich narodenín vydala ďalšiu novinku Ja viem.

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, kým dnes sú krásne dvojičky samy mamičkami. Potom, čo Daniela porodila dcérku Lindu futbalistovi Stanislavovi Lobotkovi, radosť neskrýva ani Veronika, ktorej dieťatko má šesť mesiacov. Speváčky dnes vychovávajú deti bez partnerov po svojom boku, pričom práve v téme rozchodu sa nesie aj nový singel krásnej Vebi.

“Ja viem, dlho som nič nevydala, nejak nebol čas. Ale prišiel čas vytiahnuť tento song zo šuflíka, priznám sa, aj som skoro zabudla, pri všetkých tých starostiach,” prezradila v deň svojich 36. narodenín ohľadom autorskej skladby. Ako dodala, videoklip k singlu bol natáčaný ešte v priebehu minulého roka, kedy bola vo vysokom štádiu gravidity, čo na nej absolútne nebadať. “Počas nakrúcania som bola asi v siedmom mesiaci tehotenstva, snažila som sa skryť bruško a bolo mi pekne zle!” priznala bez váhania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube, IG/veronikatwiins