A je to oficiálne! Slovenská speváčka Daniela Nizlová, známa zo sesterského dua Twiins, len pred pár hodinami potvrdila vzťah s hercom Victorom Ibarom. Čokoládový krásavec sa objavil po boku brunetky už na dvoch priamych prenosoch tanečnej šou Let’s Dance a ako sa zdá, ich vzájomná spoločnosť nebola náhoda.

Nie je žiadnym tajomstvom, že počas nedeľných galavečerov markizáckej šou Let’s Dance sedí v hľadisku viacero známych osobností, ktoré si v dôsledku zasadacieho poriadku robia počas vysielania spoločnosť. Nikomu preto nebolo podozrivé, keď sa na stoličke vedľa Victora Ibaru objavila speváčka Daniela Nízlová, ktorá však bola po jeho boku aj o týždeň neskôr.

Ako sa napokon ukázalo len pred pár hodinami, tvár seriálu Druhá šanca, ktorá zároveň študuje medicínu, tvorí s pôvabnou Twiinskou čerstvý pár. Mama 3-ročnej Lindy dokonca v sobotu (29. apríla) večer zverejnila prvý oficiálny záber dvojice, kde herec dáva svojej láske sladký bozk. Zdá sa tiež, že u Nízlovcov panuje predovšetkým dobrá nálada, nakoľko v dome dvojičiek je momentálne nielen Danielin nový priateľ, ale aj otec Veronikinej dcérky, herec a spevák Matúš Kolárovský.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/danielatwiins, victor_ibara