Veronika Nízlová prekvapila celé Slovensko v polovici júla, keď priznala, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. To by sa malo narodiť krásnej speváčke v novembri, pričom len pred okamihom zverejnila odvážnu fotografiu, ktorou vyráža dych!

35-ročná Veronika pred časom prekvapila verejnosť, keď oznámila, že sa rozvádza s manželom Tomášom, pričom sa po jej boku neobjavoval žiadny nový muž. Napriek tomu sa nedávno pochválila verejnosti, že sa už onedlho stane prvýkrát mamičkou a jej neter Linda bude mať bratranca alebo sesternicu. Mnohých však zaujímalo, kto je otcom dieťaťa, no twiinska sa o jeho totožnosti rozhodla mlčať.

“Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré,” napísala a viac sa k téme odmieta vyjadriť. Fanúšikov však aktuálne odrovnala jedinečným záberom, ktorý zverejnila na sociálnej sieti Instagram. „8. mesiac! Neviem sa dočkať, srdiečko moje najmilovanejšie,“ uviedla k čiernobielej fotografii, kde ju zakrývajú iba ruky.

Odvážnu fotku Vebi môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/peter.gaman, veronikatwiins, twiinsmusic