Twiinsky zažívajú pred Vianocami krušné chvíle. Daniela zo speváckeho, a najnovšie aj farmárskeho dua totiž skončila v nemocnici. Pred sviatkami tak musela od lekárov dostať infúzie!

Twiinsky patria v slovenskom šoubiznise k úspešným speváčkam, a tak nie je ničím výnimočným, že aj ony majú pred Vianocami nabitý pracovný kalendár. Dievčatá momentálne pendlujú z jedného vystúpenia na druhé, nakoľko svojich fanúšikov nechcú pred sviatkami sklamať. Okrem toho si nájdu vždy čas aj na zábavu, pričom sa len prednedávnom pochválili čerstvými fotkami v snehu, kde pózujú len v odvážnych plavkách.

Popri pracovnej vyťaženosti si navyše pred pár týždňami strihli sympatické sestry aj účinkovanie na drsnej Farme, hoci do veľkého finále napokon nepostúpili. Nevedno, či sa práve príliš veľa práce podpísalo na zhoršení zdravotného stavu Daniely Nízlovej, no tá pred pár hodinami skončila v nemocnici na infúziách.

Ako prezradila na sociálnej sieti, krásku potrápili neutíchajúce dvojdňové bolesti, ktoré ju napokon prinútili namieriť si to do Michalovskej nemocnice. Bezradný výraz v očiach dáva tušiť, že Twiinska si zrejme obdobie pred Vianocami predstavovala inak. Podľa vlastných slov sa ale Daniela momentálnecíti oveľa lepšie a tak si snáď užije najkrajšie sviatky roka bez bolesti v kruhu rodiny.

Daniela skončila v nemocnici na infúziách
Speváčka sa už cíti lepšie

Twiinsky sa objavili aj v reality šou Farma

Zdroj | Foto: Instagram