Slovenské speváčky Veronika a Daniela Nízlové, známe predovšetkým ako hudobné duo “Twiins”, sa stali vášnivými cestovateľkami. Zo slnečných dovoleniek pravidelne pozdravujú fanúšikov, pričom nezabúdajú zverejniť zábery ani v plavkách či odvážnych outfitoch. Najnovší výlet však jednu z dvojičiek poriadne vystrašil a rozhodne jej nebolo všetko jedno.

Daniela Nízlová (32) sa spoločne s kamarátkou Luciou vybrala do Južnej Ameriky, kde si chceli dievčatá užiť slnečnú pláž. V týchto dňoch sú však na území USA jarné prázdniny a študenti sa húfne presúvajú do Mexika, kde sa nachádzala aj slovenská speváčka. Ulice či bary tak praskajú vo švíkoch pod náporom mladých ľudí, ktorí sa chcú baviť.

Jedna z dvojičiek sa tak s priateľmi taktiež vydala do baru, kde sa však strhla poriadna dráma. „Išli sme ako partia asi 20 ľudí do klubu v meste. Atmosféra je tu úžasná, zabavili sme sa skvele, ale nakoľko došlo k streľbe, opustili sme klub a išli na hotel,“ uviedla šokovaná kráska pre topky.sk.

Priamym svedkom streľby bol jej kamarát, ktorý sa v osudnej chvíli nachádzal na toaletách. Na vlastné oči tak videl, ako mladého muža postrelili do chrbta. Našťastie, mladík útok prežil, no skupina okolo speváčky so strachom radšej utekala do bezpečia.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Instagram/twiinsmusic, danielatwiins, YouTube