Daniela a Veronika Nízlové (36) sú stalicami slovenského šoubiznisu už neuveriteľných 25 rokov, pričom doslova vyrastali pred očami fanúšikov. Tí mali dokonca pred pár hodinami pocit, že sa vrátili v čase, nakoľko jedna zo speváčok dnes vyzerá, akoby bola opäť rozkošnou tínedžerkou!

Najznámejšie slovenské dvojičky začínali svoju kariéru v detskej relácii Hviezdička, kým len prednedávnom prespievali hity pre najmenších z obľúbeného programu Zlatá brána. Obe hudobníčky sú totiž už mamičkami krásnych dievčatiek, a kým Veronika porodila dcérku Neu mladému hercovi a spevákovi Matúšovi Kolárovskému (20), otcom Danielinej Lindy je futbalista Stanislav Lobotka (27).

S výraznými životnými zmenami sa u žien z času na čas spája aj obmena vlasov, pričom práve Daniela sa fanúšikom pochválila novým zostrihom. „Malá zmena! Chvíľku pauza od predĺžených vláskov, nech si oddýchnu,“ napísala k záberu, na ktorom vyzerá ako dievčatko. Ako zároveň 36-ročná speváčka priznala, nový účes mal množstvo pozitívnych reakcií, dokonca ju podľa mnohých omladil. Čo myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/danielatwiins, twiinsmusic