Slovenským šoubiznisom len pred pár dňami otriasla prekvapivá informácia o rozchode Daniely Nízlovej a futbalistu Stanislava Lobotku. Dvojica sa rozišla po 2,5 roku vzťahu, pričom doposiaľ spoločne vychovávali rozkošnú dcérku Lindu.

Aj keď rodinka žila dlhé mesiace v talianskom Neapole, speváčka je s dcérkou už na Slovensku, kde sa snaží vysporiadať s trpkou situáciou. Kým dvojica ukončila svoj vzťah údajne ešte v septembri tohto roka, denníky Nový čas a Pluska priniesli ohľadom rozchodu šokujúce informácie. „Stano jej v septembri povedal, že po dvoch rokoch vzťahu necíti to, čo na začiatku a aj vzhľadom na to, že po pôrode pribrala,“ priniesol šokujúce svedectvo Čas.sk.

Okrem iného sa na verejnosť dostala správa, že Twiinska má od futbalistu, ktorý má vraj po svojom boku už novú partnerku, žiadať astronomické výživné, kým klebety neobišli ani jej sestru Veroniku. Otcom jej dcérky má byť podľa vyjadrení neznámych zdrojov Matúš Kolárovský, ktorý sa dostal do povedomia verejnosti ako herec zo seriálu Pán profesor.

Po dňoch mlčania napokon prostredníctvom sociálnej siete prehovorila aj samotná Daniela, ktorá zverejnila záber s dcérkou s výstižným popisom. Ako uviedla, nebude reagovať na tvrdenia anonymných zdrojov, ktoré majú so skutočnosťou len veľmi málo spoločného, pričom sa po dohode so Stanom k súkromnej záležitosti nebudú vyjadrovať.

„Aktívne pracujem už od svojich 10 rokov, na autá, bývanie či luxusné dovolenky si viem zarobiť aj sama. Pokrytectvo a závisť zažívame s Veronikou pravidelne, je to súčasť nášho života už niekoľko rokov. Nemusia nám všetci fandiť, nemusia byť všetci naši kamaráti… Sme také, aké sme. Dnes máme každá dieťa, a to, aby bolo o naše deti riadne postarané a aby boli v bezpečí, to je našou prioritou,“ napísala speváčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/danielatwiins, cas.sk