Je verejne známe, že jubilejná 10. séria reality šou Farma sa bude niesť v duchu veľkých zmien. K bežným smrteľníkom sa totiž pridali celebrity, ktoré sa stanú súčasťou kolektívu na farmárskom statku. Natáčanie sa však ešte len začalo a Twiinsky už opúšťajú Farmu! Čo sa stalo?

Keď televízia Markíza upozornila na veľké novinky v reality šou Farma, medzi prvými informáciami, ktoré sa dostali na verejnosť, bolo účinkovanie Twiinsiek Daniely a Veroniky Nízlových. Obe uviedli, že nemajú problém s kydaním hnoja či staraním sa o zvieratá, dokonca prekvapili vyjadrením, že to bude sranda.

Podľa najnovších informácií by sa mala zotava ,,bohatých a chudobných“ nachádzať na Farme už druhý týždeň, avšak dvojičky hneď prekvapivo opúšťajú statok. „Daniela a Veronika majú namierené na svadbu, ktorá sa koná v stredu poobede v luxusnom kaštieli v Maďarsku. Dievčatá tam budú aj vystupovať,“ prezradil jeden z hostí pre plusku.sk, pričom sa tiež na svadbe zúčastní.

V momente, ako sa farmári dostavia do areálu reality šou, však nemôžu podľa pravidiel statok opustiť. V prípade, že sa tak stane, sú z relácie okamžite vyhodení. Ako je teda možné, že si speváčky môžu dovoliť opustiť Farmu? Jednoducho si vybavili priepustku ešte pred natáčaním šou, ktorá sa zrejme nachádza aj v ich zmluve. Z chudobného života vo voľnej prírode si tak ,,odbehnú“ na luxusnú ceremóniu a následne sa vrátia, akoby sa nič nestalo.

Twiinsky sa zúčastnia svadby ich kamarátky Barbory Hrubanovej a Johnnyho Kortisa

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook, markiza.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.