Daniela a Veronika Nízlové začínali svoju kariéru ako detské speváčky, pričom svojimi hitmi ako Tak sa neboj mama, Dvojičky či Aký budeš si získali masívnu základňu fanúšikov. Dnes sa po viacerých skladbách pre dospelé publikum vracajú s tvorbou pre najmenších s pesničkou Bábika na kľúčik.

Sesterské duo Twiins len pred okamihom vydalo prvý singel Bábika na kľúčik z nového projektu pre deti. Dievčatá prebrali legendárne skladby z obľúbeného programu Zlatá brána, kým celé CD bude dostupné pre fanúšikov už onedlho. “CD Zlatá brána dokorán si nájdete pod stromčekom a sme šťastné, že nám ho vydá legendárny Opus,” napísali nadšené speváčky.

Tie k singlu zároveň vydali aj farebný videoklip, v ktorom sa okrem nich nachádzajú deti i najmladšia twiinska Linda. Ako už dlhšie Veronika avizovala, práve tu prezradila fanúšikom, či pribudne do ich rodiny chlapec alebo dievčatko. Dnes je už jasné, že speváčka, ktorá tají meno otca dieťatka a len nedávno sa nechala zvečniť na odvážnych záberoch s bruškom, nosí pod srdcom dcérku. Gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube