Veronika a Daniela Nízlové sa pohybujú vo svete šoubiznisu už dlhé roky, pričom patria k najkrajším speváčkam nielen na Slovensku, ale aj v susedných Čechách. A ako sa zdá, niet sa čomu čudovať, nakoľko v ich prípade jablko rozhodne nepadlo ďaleko od stromu.

Speváčky z Hronského Beňadiku, ktoré svoju kariéru začínali ešte ako mladé školáčky, patria k usmiatym a vždy dobre naladeným dievčatám. Svoj pozitivizmus ukázali i v reality šou Farma 10, kde sa držali niekoľko týždňov, až kým zo statku dobrovoľne neodišli a ukončili tak svoju televíznu púť za finančnou výhrou.

Daniela, ktorá je momentálne zamilovaná do futbalistu Stanislava Lobotku, a jej sestra Veronika sú nepochybne krásne ženy, o čom svedčí i množstvo fanúšikov, ktorí ich sledujú na sociálnych sieťach či s obdivom komentujú ich snímky. A niet sa čo čudovať! Dievčatá totiž iba pred pár hodinami zverejnili snímku svojej mamy z roku 1985, ku ktorej dodali jednoduché: “Milujem túto fotku. Naša maminka.” Ako sa zdá, Twiinsky mali rozhodne po kom zdediť krásu, nemyslíte?

Mama Twiinsiek

Daniela a Veronika Nízlové s maminou

Zdroj: Instagram/ TwiinsMusic, gabrielam_photography, VeronaNizlova