Práve v magický dátum 8. augusta 2018 sa koná prestížna svadba majiteľov slovenskej verzie mužského magazínu, na ktorú okrem iných zavítali aj krásne dievčatá z dua Twiins.

Bývalý producent Johnny Kortis, ktorý svojho času spolupracoval i s Rytmusom, sa práve dnes žení s krásnou Barborou Hrubanovou, pričom svadby sa zúčastnili aj Daniela s Veronikou. 32-ročné sestry Nízlové by sa mali v týchto chvíľach nachádzať na farmárskom statku, kde sa už v plnom prúde natáča markizácka reality šou, avšak ako sa zdá, ony vedia naložiť so slnečnou stredou aj inak.

Ako uviedol zdroj z Markízy, speváčky si mali ešte pred uzatvorením zmluvy vybaviť priepustku na deň svadby svojich priateľov, pričom na prestížnej hostine by mali aj spievať. Twiinsky si na udalosť obliekli nádherné šaty, pričom stále slobodná Daniela ukázala aj svojho nového partnera Tibora.

Obdobný prípad, kedy by súťažiaci opustili statok, sa nestal počas žiadnej z deviatich sérii reality šou Farma, avšak s príchodom celebrít a nových pravidiel sa smer súťaže evidentne výrazne zmení. To však nič nemení na skutočnosti, že speváčky vyzerajú na svadbe kráľovsky!

Daniela s partnerom Tiborom

Zdroj: Instagram/Twiins, danielatwiins