Už neraz sa potvrdilo, že reality šou Farma je plná bizarných situácii, ale aj rôznych medziľudských vzťahov, ktoré sa síce zdajú byť na jednej strane priateľské, no na tej druhej ide mnohokrát iba o taktiku v hre.

Aj keď mnohí predpokladali, že verejne známe osobnosti budú držať svoje vystupovanie na Farme v určitých medziach, po dlhých dňoch v karanténe sa o svojich názoroch rozrozprával bývalý Superstarista Robo Mikla. Spevák, ktorý si servítku pred ústa rozhodne nedával, naložil všetkým svojim kolegom, pričom nevynechal ani sesterské duo Twiins.

V debate, ktorú mal so svojim spoluduelantom Michalom Gajdošechom uviedol, že sestry Nízlové sú len falošnými a skrachovanými pseudospeváčkami, ktoré museli odísť za kariérou do zahraničia. Pre šok dievčat tiež zapochyboval o tom, čo mimo Slovenska v skutočnosti vlastne robia. Nitku však nenechal suchú ani na Kataríne Brychtovej či Silvii Šuvadovej, ktorú označil ako mediálny prúser.

Twiinsky, ktoré nečakane z Farmy napokon odišli, sa k Robovmu názoru vyjadrili prostredníctvom sociálnej siete Instagram, pričom netajili, že sú z jeho slov sklamané. „Sme smutné a sklamané, že človek, o ktorom si myslíš, že je kamarát a sa k nám celý čas správa milo, povie o nás za chrbtom, že sme právy my FALOŠNÉ? V dnešnej dobe sa správať milo a slušne sa naozaj považuje za faloš?” pýtajú sa zaskočené sestry.

Celé vyjadrenie Roba Miklu si môžete pozrieť >>>TU<<< 

Zdroj: Markiza, Instagram