Už o pár minút sa začne pre všetkých Slovákov to pravé hokejové šialenstvo, keď sa na ľad v košickej Steel aréne postaví národný tím proti zámorským Američanom. Novou hymnou od Kandráčovcov však fandiť našincom nebudú len diváci priamo pri ľadovej ploche, ale aj pri televíznych obrazovkách, pričom sa k nim pripojili aj krásne speváčky z dua Twiins. 

Zahraniční turisti v týchto dňoch neprichádzajú na Slovensko len kvôli hokeju, no zaisto sa mienia presvedčiť, že práve u nás sú tie najkrajšie ženy na celom svete. My sme o tom, samozrejme, nikdy nepochybovali, pričom práve túto teóriu podporili aj speváčky z dua Twiins.

Veronika a Daniela Nízlové sa pre denník Nový Čas nechali nafotiť v hokejových dresoch bez nohavíc a aj keď sú mimoriadne atraktívne snáď na každej snímke, na tej poslednej priam žiaria. Spievajúce dvojičky si obliekli plavky v národných farbách, ktoré doplnili dresmi, hokejkou a úsmevmi. A že sa je na čo pozerať!

Krásne Twiinsky ako národné hokejové fanynky môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/twiinsmusic, danielatwiins

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)