Veronika a Daniela Nízlové sú na slovenskej hudobnej scéne ako doma, avšak viac ako hudbou fanúšikov odrovnávajú svojimi šťavnatými snímkami. Krásne sestry najnovšie zverejnili fotografiu, po ktorej ich partnerom nebudú zavidieť len muži, ale aj ženy.

33-ročné speváčky z Hronského Beňadiku zaujali verejnosť ešte ako 10-ročné dievčatá, keď v detskej hudobnej relácii Hviezdička spievali o tom, že sú lady z čokolády. Po viac ako dvoch desaťročiach sa zo spievajúcich krások stali jedny z najpríťažlivejších žien slovenského šoubiznisu, pričom obe sa môžu pochváliť dokonalými postavami.

Veronika a Daniela sa len prednedávnom objavili v desiatom pokračovaní reality šou Farma a odkedy z projektu odstúpili, užívajú si okrem svojich partnerov i dovolenky v rôznych kútoch sveta. Tentokrát hriešne sestry zavítali do Turecka, odkiaľ sa pochválili svojimi výstavnými zadkami. Reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať a brunetky opakovane označili za ženy s najkrajším pozadím v slovenskom šoubiznise.

Ukážkové zadky Twiinsiek môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/twiinsmusic