Sebavedomá Zuzanita len nedávno poriadne prekvapila s priznaním, že expriateľ sa k nej mal správať hrubo a kontrolovať ju na každom kroku. Po jej slovách sa ale rozhodol prehovoriť aj on a odhalil, prečo bude mať blondínka problém udržať si normálny vzťah.

Aj keď pôsobila Zuzanita počas zoznamky Take Me Out maximálne sebavedomo, najnovšie problémy v jej kontroverznom vzťahu so Španielom ukázali čosi celkom iné. Nedávno to bola ona, kto poukazoval na nevhodné scény, extrémnu žiarlivosť a kontrolu sociálnych sietí zo strany expriateľa. Jeho výstupy mali dokonca skončiť modrinami na rukách blondínky.

Tentokrát sa pre TV Joj však rozhodol prehovoriť Zuzanitin expriateľ Sergio, ktorý bol prsaticou vykreslený ako psychopat a uviedol svoju verziu spoločného vzťahu: “Začalo to vtedy, keď sme boli v Austrálii. Začala na mňa žiarliť. Žiarlila na internet, na môj Instagram, na všetko. Chcela úplne kontrolovať môj život. A to je už na mňa veľa. Má psychický problém. Namýšľala si o mne zlé veci, vravela mi, že som klamár. Nebol som z toho šťastný a neviem s tým nič urobiť. Snažil som sa… A kvôli tomuto dievčaťu som sem prišiel. Chcel som sa s ňou oženiť, chcel som s ňou mať rodinu. Ale je to nemožné, kým nezmení svoje správanie ku mne. Pretože je to šialené. Kým sa nezmení, nebude mať normálny vzťah,” nedáva si servítku pred ústa.

Svalnáč, ktorý už blondínku stihol zoznámiť aj so svojou rodinou, tak mieni vyvrátiť reči, ktoré o ňom šíri Zuzanita, a hoci by vraj rád s kráskou ostal, takto to nie je možné: “Pred pár dňami som bol za ňou v Žiline. Spali sme spolu a okolo druhej v noci na mňa začala kričať, že som klamár. Že mi na Facebooku píšu nejaké štetky. Povedal som jej, že je to nemožné, pretože som si kvôli nej zablokoval Facebook,” pokračuje vo vykresľovaní žiarlivej Zuzany, s ktorou sa vydal na viacero dovoleniek, foto >>> TU <<<. Ktorá z týchto dvoch protichodných verzií je napokon pravdivá, je nateraz otázne a vzájomné osočovanie zrejme bude mať aj ďalšie pokračovanie.

Zdroj: joj.sk │ Foto: Instagram, TV Joj