Kým sa na Slovensku a v Čechách stala nová šou Zlatá maska absolútnym prepadákom a jej tvorcovia si zlízli poriadnu vlnu kritiky, v zahraničí sa teší mimoriadnemu úspechu. Kým v Ázii momentálne prebieha už šiesta séria relácie a v Amerika štvrtá, v našich končinách bolo jej vysielanie presunuté do menej atraktívneho času.

Juhokórejská zábavná relácia The King of Mask Singer sa po fenomenálnom úspechu v Ázii dostala do celého sveta, kde sa teší z priam fantastického komerčného úspechu. Snáď jedinými krajinami, v ktorých sa nestretla s pozitívnou diváckou odozvou, sú Česko a Slovensko. Kým prvú epizódu si pozrelo viac ako pol milióna ľudí, ďalším týždňom už rating sledovanosti dramaticky klesol o viac ako polovicu. S ďalším týždňom sa napokon televízie JOJ a Prima rozhodli presunúť vysielanie šou Zlatá maska na menej atraktívny čas, pričom ich u nás nahradili filmy a u Čechov detektívny seriál z vlastnej produkcie.

Výrazne rozdielna situácia je aktuálne za veľkou mlákou, kde nielen do poroty, ale aj na pódium povolali veľké hviezdy šoubiznisu. V porote tu figurujú speváčka Nicole Scherzinger (Pussycat Dolls) herec Ken Jeong (Vo štvorici po opici), herečka Jenny McCarthy Wahlberg, spevák Robin Thicke a komik Nick Cannon. Menej známe mená však nie sú ani medzi súťažiacimi, kde sa medzi inými objavili aj La Toya Jackson, Tori Spelling, Bella Thorne, Seal, Kelly Osbourne, Lil Wayne či Jesse McCartney.

Jedným z najväčších prekvapení šou sa však stala celebritná dcéra a herečka Rumer Willis, ktorá sa zúčastnila prvej série šou The Masked Singer. Kým porota opakovane predpokladala, že išlo o členku legendárnej skupiny Destiny’s Child, pod maskou leva sa napokon ukrývala jedna zo štyroch dcér Brucea Willisa a Demi Moore. Z jej speváckych kvalít bola napokon šokovaná nielen celá porota, ale aj diváci, ktorí neskrývali nadšenie. Kým v Amerike figuruje v šou množstvo známych hviezd, v kórejskej verzii sa objavil herec Ryan Reynolds.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, FB/Zlatá maska