Martin Šmahel sa stal v júni 2019 po druhýkrát otcom. Jeho dcérka Emka sa však vypýtala na svet predčasne a navyše sa zakrátko stala obeťou autonehody. Po vyše pol roku ale nastal v rodine konečne zvrat.

Moderátor a fitnessák sa po rozvode s Miriam Kalisovou zahľadel do sympatickej Beáty, s ktorou prežívajú krásny vzťah. V júni 2019 sa im dokonca narodila vytúžená dcérka, ktorá sa ale vypýtala na svet už v šiestom mesiaci.

Lekári nemali pre Emku veľmi priaznivé prognózy a aby toho nebolo málo, dievčatko sa stalo pri prevoze v inkubátore obeťou autonehody. Malá bojovníčka ale všetko zdolala a momentálne má Martin Šmahel skvelé správy. S dieťatkom a celou rodinou sa už mohli vybrať na lyžovačku do Rakúska.

Práve nám nasnežilo, treba sa pošmýkať. Na hry a blbosti nie som nikdy dosť starý a mám šťastie, že moja priateľka je na tom rovnako… Emka s dedom nás chytajú v cieľovej rovinke a babka si užíva chvíľku pre seba. Sme si to opäť pekne podelili,” dodáva natešene Martin, ktorý pripojil aj zábery z pekne stráveného dňa. Je tak jasné, že dievčatko je z najhoršieho vonku a užíva si milovanú rodinu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/martinsmahel