Na televíznych obrazovkách JOJ-ky sa na začiatku roka začínajú objavovať úplne nové projekty, pričom jeden z nich má absolútne nový formát. Ide o zábavnú reláciu s názvom “S pravdou von“, v ktorej je dôležité zistiť len jedno – kto hovorí pravdu. Glosátori však zrejme nerátali s tým, že ich účinkujúci môžu poriadne schladiť.

V novej zábavnej šou sa objavia hádači v zostave Juraj Kemka, Robo Jakab, Lukáš Latinák a Marián Miezga. Práve títo herci sú známi z markizáckej relácie Partička, pričom diváci očakávali kopec zábavy, čo sa určite naplnilo. Partia hercov totiž musí zistiť, kto z trojice účinkujúcich klame a kto hovorí pravdu.

Miezgu okamžite zaujala žena, ktorá sa živí ako maskérka mŕtvych. V priebehu rozhovoru sa hádač rozhodol pritvrdiť. ,,Tak inak… Mám dobrý outfit? Mohol by som ísť takto na druhý svet?“ zvedavo sa opýtal Marián. Jeho zvedavosť sa mu zrejme nevyplatila, keďže odpoveď usmiatej dámy ho úplne prevalcovala. ,,Určite, kedykoľvek,“ odpovedala. Herec zostal v poriadnom šoku a úplne stratil reč.

Zdroj: joj.sk  |  Foto: Facebook/S pravdou von – oficiálna stránka, joj.sk | Video: YouTube