Muži zákona boli nútení zasahovať na základnej škole v dôsledku upozornenia samotných žiakov. Ich slová boli natoľko vážne, že sa musela jedna z učiteliek podrobiť dychovej skúške, pričom výsledok prekvapil všetkých prítomných. Ide o obrovský prešľap pedagogičky!

Učiteľka telesnej výchovy a geografie prišla do práce na aute a nikto nepovažoval jej príchod do školy za nezvyčajný. Všetko sa však zmenilo v priebehu dňa. ,,Cez piatu vyučovaciu hodinu prišli za pani zástupkyňou žiaci, chlapci, že sa im pani učiteľka nezdá. Kričí po nich a má stále taký neprítomný pohľad,“ vysvetlila Viera Jakubková, riaditeľka ZŠ Mikušovce pre tvnoviny.sk.

Na miesto bola privolaná policajná hliadka, pričom muži zákona vykonali 53-ročnej žene dychovú skúšku s výsledkom 2,81 promile alkoholu. Okamžite bola zadržaná a prevezená na policajnú stanicu. Zriaďovateľ spoločne s vedením školy už spomínanej učiteľke vystavili okamžitú výpoveď.

V škole mala pracovať iba od septembra, no medzi žiakmi nemala byť veľmi obľúbená. Vodku vraj popíjala z horčicového pohára aj počas vyučovacej hodiny. Momentálne bolo na ňu podané trestné oznámenie. Hrozí jej obvinenie z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: TV Markíza, Pixabay