V uplynulých hodinách sa oči verejnosti z celého sveta upriamili na najväčšiu módnu udalosť sezóny, ktorou je už od roku 1948 podujatie Met Gala. Medzi desiatkami vplyvných osobností šoubiznisovej scény sa na červenom koberci objavila aj Kim Kardashian, ktorá si obliekla najdrahšie šaty sveta!

Metropolitné múzeum umenia v New Yorku uplynulú noc ožilo očakávanou udalosťou Met Gala, pričom témou večera bolo tento raz: „V Amerike: Antológia módy“. Na červenom koberci sa vystriedali desiatky oslňujúcich celebrít, avšak najväčšiu pozornosť si vďaka neprehliadnuteľným róbam získali herečka Blake Lively, známa zo seriálu Gossip Girl, a podnikateľka Kim Kardashian.

Tá sa na najväčšej módnej udalosti roka ukázala v nesmrteľných šatách ikonickej Marilyn Monroe, ktorá mala trblietavú róbu v hodnote 4,8 milióna amerických dolárov oblečenú v roku 1962 pri príležitosti 45. narodenín prezidenta J.F. Kennedyho. Práve vtedy mu v Madison Square Garden zaspievala Happy Birthday, Mr. President, pričom Kim do nej musela schudnúť sedem kilogramov.

Užívať legendárne šaty si však hviezda sociálnych sietí nemohla počas celého večera a oblečené ich mala len pri vstupe na červený koberec. Okamžite po fotení sa prezliekla do repliky, ktorú taktiež vlastní múzeum, kým pomáhať jej mali zamestnanci v rukavičkách v špeciálne pripravenej kabínke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Marilyn Monroe pri ikonickom vystúpení

Blake Lively

Foto: IG/Met Gala Official, kimkardashian