Koncom roka 2017 prekvapil svojich fanúšikov moderátor a zabávač Andrej Bičan, keď po dlhých rokoch manželstva oznámil nečakaný rozvod. S exmanželkou Editou si prešli búrlivým obdobím, pričom medzi dvojicou došlo i k verejným hádkam cez médiá, či dokonca na ulici.

Andrej Bičan a Edita boli zosobášení 11 rokov, po ktorých prišiel zdrvujúci koniec. “Áno, je to tak! Moje manželstvo sa po 11-tich rokoch rozpadlo. Šance na záchranu stroskotali. Momentálne prebiehajú ukončovacie procesy. Rodičovské povinnosti sa snažíme s manželkou deliť, ako nám to pracovné povinnosti dovoľujú. S mojou novou partnerkou Miškou už rok žijeme v spoločnej domácnosti a tešíme sa z nášho vzťahu,” povedal koncom roka 2017 moderátor. Už v tom období, kedy sa prevalil jeho rozchod so zákonitou manželkou, bol vo vzťahu s výrazne mladšou Michaelou (23).

Po mediálnych i súdnych ťahaniciach, kedy bývalí partneri bojovali predovšetkým o starostlivosť o dcéry či alimenty, sa situácia trochu upokojila. Kým mladšia Nina (10) žije raz u mamy a raz u otca, staršia Anna (13) býva výhradne s Andrejom a jeho priateľkou. “Anička je od mája minulého roku len so mnou, s mamou je raz za čas, snažia sa nejako spolu stretávať,” uviedol na margo starostlivosti Bičan.

Ako tiež priznal, v ich domácnosti funguje istá alchýmia, pričom z dievčat sa už pomaly stávajú veľké slečny. “Máme pravidlá, máme pevné pravidlá v rámci našej domácnosti, dievčatá žijú vo svojom krídle. Máme taký malý domček a vlastne vo svojom krídielku si samy hospodária, majú svoju vlastnú kúpeľňu, starajú sa o ňu,” povedal zabávač pre cas.sk. Kým Anička už sama zvláda všetky domáce práce, Nina v tomto období začína variť a piecť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

A stihli si už Bičanove dcéry zvyknúť na Michaelu, ktorá po boku moderátora nahradila miesto ich mamy? “Myslím si, že hej, že niekde tú Mišku zobrali a že to funguje. Keby to nefungovalo, tak tá Anička nie je s nami a nie je tam ani tá Nina, skrátka by neprichádzali. Naopak, myslím si, že sú rady, že je nejaký rytmus, že to funguje,” dodal Andrej, pričom jeho slová potvrdila aj mladá partnerka. Ktovie, čo však na to jeho exmanželka Edita?

Andrejove deti Anna, Nina a Michal

Andrej Bičan s partnerkou Michaelou

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/andrejbican