Princ Harry bol dlhé roky známy svojim búrlivým životom, kvôli ktorému si mnohokrát vyrobil mnoho škandálov. Sympatický Angličan však v poslednej dobe seká dobrotu a momentálne tvorí pár so známou herečkou. Jeho priateľka Meghan bola videná s podozrivým prsteňom a v momente sa začalo konšpirovať o ich možných zásnubách.

32-ročný syn zosnulej princeznej Diany randí s americkou herečkou Meghan Markle od augusta minulého roka, no prominentná dvojica sa ešte na verejnosti oficiálne neobjavila bok po boku. Aj napriek tomu, že ich vzťah je pomerne čerstvý, Harry svoju novú priateľku už stihol zoznámiť s ostatnými členmi kráľovskej rodiny. Jeho brat William s manželkou Kate si ju vraj veľmi obľúbili.

Meghan Markle

35-ročná Meghan, ktorá je súčasťou populárneho seriálu Suits (Kravaťáci), bola prednedávnom videná v uliciach Londýna a paparazzom padol zrak na podozrivý prsteň, ktorý mala na prste. Bol jednoduchého tvaru zlatej farby, ktorý však pôsobil veľmi nenápadne, no predsa bolo na ňom niečo, čo ihneď vyvolalo mnoho otázok. Na jej doplnku totižto bolo písmenko “H”.  Pokľakol bývalý búrlivák pred svojou novou partnerkou po tak krátkej dobe alebo to bol len obyčajný darček z lásky?

Foto: Instagram, depositphotos.com | Zdroj: Thehollywoodgossip.com