Martin Šmahel aktuálne nepatrí medzi najväčších obľúbencov na statku. Farmárom poriadne lezie na nervy a teraz konečne na plné ústa vykričali, čo si o fitnessákovi z televízie naozaj myslia.

Aj keď sa doposiaľ Martin Šmahel javil na statku ako pracovitý a milý chlap, ktorý nevyhľadáva konflikty, zdá sa, že počas posledných dní došlo k výraznej zmene. Farmári sú s jeho správaním nespokojní a všetko to zaklincoval otvorený konflikt medzi ním a večne vysmiatym Ibim Maigom. Šmahel ho totiž podľa vlastných slov verejne ponížil.

Hádka sa mala začať nemiestnou poznámkou zo strany fitnessáka: „Dneska mi povedal, Ibi, ty radšej zober hrable a choď hrabať. Tak som to bral tak, že som taký blbý, že viem len hrabať,“ urazil sa Ibi. Povýšenecký prístup Šmahela si ale nevšimol len Ibi. Na jeho stranu sa pridal aj pracovitý Milan: „Maťo je strašne drzý, to je, to sme si všimli,“ dodáva so slovami, že jeho prejav pôsobí arogantne.

Martin, ktorý nedávno šokoval vyjadrením o svojich spermiách, si ale zas, naopak, myslí svoje o Ibim: „Chce pôsobiť ako ľudomil, aj keď neverím mu to úplne, úprimne. Ako prišiel, mal najväčší úsmev a čo povedal medzi tým úsmevom,“ prezrádza svoj názor Šmahel, ktorý na záver priznal, že možno nemusel použiť nevhodný formulár o hrabličkách. Na svoju obranu ale dodal, že úlohu Ibimu zopakoval asi 6-krát spolu s ostatnými farmármi, no farmár týždňa nereagoval. Konflikt medzi dvomi poslednými celebritami na Farme tak zrejme bude mať ešte dohru.

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube