Tento týždeň je na Farme veľmi pestrý. Jednotlivým farmárom totiž chodí na salaš rodina a vzájomné zvítavania sú vždy viac ako dojemné. Iné to však bolo v prípade Joža, ktorého prišli pozrieť jeho tri sestry, švagor a hlavne jeho 13-ročná dcéra Kristína.

Už pri príchode nebolo privítanie Joža s dcérou Kristínou príliš vrúcne. Kamarátsky si len podali ruky. 40-ročný rezbár neskôr povedal, že veľa vecí voči svojej dcére zanedbal, čo by chcel po odchode z Farmy napraviť. Po príchode Kvetky pri stole pravdy priznal, že svoju dcéru nevidel celé dva roky. Viacero farmárov vyjadrilo názor, že keby nevideli svoje dieťa taký čas, asi by ich zvítavanie vyzeralo inak. Ťažké srdce na Jožove chovanie mal hlavne Šimon. Vadilo mu, že Jožo neustále rozoberal duel, čo bolo podľa Šimona nemiestne. “Netráp nám toľko toho Jožka,” povedala vraj jedna z Jožových sestier Šimonovi.

Následne bol Jožo označený ako prvý duelant, čo v ňom evidentne vyvolalo menší hnev. “Sú tu takí ľudia, čo si nezaslúžia ísť do finálovej štvorky,” začal Jožo. Podľa jeho slov sa Anna a Peťa dívajú len na peniaze a aj keď je Šimon dobrý chalan, nedokázal by byť na farme. Jedinú koho vyzdvihol, bola Janka, ktorá vraj do toho dáva všetko rovnako ako on. “Sme silnými súpermi, pretože sme sa stali sluhami. Boja sa toho, že keď prídu starí farmári, dostanem viac hlasov než títo ostatní a tým pádom by som bol posunutý do finále. Svoj charakter si však pre peniaze nepokazím,” dodal na záver so slzami v očiach.

Foto: YouTube