Celý svet aktuálne sleduje dramatické udalosti na Ukrajine, kde zomierajú nielen profesionálni či povolaní vojaci, ktorí bránia svoju vlasť, ale aj zúfalí civilisti. Jednou z tých, čo od vypuknutia konfliktu získali mimoriadnu pozornosť verejnosti, je aj mladá Angelika, ktorá podávala dostupné informácie o situácii prostredníctvom sociálnej siete Instagram.

24. februára zaútočili ruské vojská na viaceré oblasti Ukrajiny, pričom jednou z tých, čo situáciu ukazovala priamo zo svojho okna kyjevského bytu, bola aj 20-ročná Angelika. Študentka, ktorá žila tri roky na Slovensku, následne utiekla za rodinou, kým doslova zo dňa na deň jej na sociálnej sieti pribudli státisíce fanúšikov.

Po dlhých týždňoch strachu najnovšie Angelika vydáva hudobný singel s celkom jasným posolstvom. “Kvôli tejto pesničke som prišla na pár dní na Slovensko. Nahrávali sme, a zároveň upravovali do tejto podoby 12 hodín v študiu,” uviedla k skladbe, ktorej text okamžite precítili tisíce ľudí. Čo hovoríte, dotkla sa skladba Kyslík aj vás?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, IG/angellika00